SK Bygg
SK Bygg AB
Rönnhagsvägen 7
311 44 Falkenberg
E-post: info@skbygg.se
Växel: 0346-597 00
Fax: 0346-100 98

Per Svensson

VD, Säljare
0346-72 97 02
per@skbygg.se

Thomas Andersson

Projektledare, Säljare
0346-72 97 01
thomas@skbygg.se

Hans Andersson

Byggledare
0346-72 97 05
hans@skbygg.se

Anna-Lena Larsson

Administration
0346-72 97 06
anna@skbygg.se

Johan Andersson

Byggledare
0346-72 97 03
johan@skbygg.se

Magnus Gustavsson

Kalkyl / Cad
0346-72 97 04

magnus@skbygg.se

Kontakta Oss

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ansök Information

Kopiera koden i fältet nedan
captcha

Hitta Oss

Från motorvägen sväng av vid avfart Torup. Vid Shell macken, kör mot Falkenbergs Centrum, 200m efter avfart till Carlsberg tag höger och därefter direkt vänster in på Rönnhagsvägen.

Back to Top